Commits

alonp  committed 5b5baf6 Draft

Help files

 • Participants
 • Parent commits 0785c68

Comments (0)

Files changed (17)

File locale/help/ delegation.new.issue.he.txt

+=האצלה לסוגיה זו=
+האצלה לסוגיה זו גוברת על פני האצלות גלובליות אפשריות ו/או האצלה לתחום לו שייכת הסוגיה. אם הוספתם את העניין שלכם בסוגיה, האצלות שהענקתם יושעו במהלך שלב הדיון, אבל יהיו פעילות במהלך שלב ההצבעה הסופי.
+תוכלו להאציל רק לחברים ברשימת אנשי הקשר שלכם. תוכלו להרחיב את הרשימה בכל עת, בלחיצה על "חברים".

File locale/help/ index.index.he.txt

+=ברוכים הבאים לדף הבית של מערכת משוב נוזלי=
+הריבועים הצהובים הללו ימשיכו ללוות אתכם, עד שתסירו אותם בהדרגה. עם הזמן, דף הבית שלכם יציג תוכן נוסף, כגון:
+1. הפרופיל שלכם
+2. הנושאים והסוגיות בהם אתם מתעניינים
+3. האצלות שהוענקו לכם ושאתם הענקתם
+4. תוכן שלכם שפורסם
+
+
+גם אתם תוכלו לחפש מידע כזה על חברים אחרים. אם תרצו לדעת אם חבריכם הצטרפו כבר, לחצו על "חברים" למעלה.

File locale/help/ initiative.remove_initiator.he.txt

+=הסרת יוזם חלופה=
+תוכלו להסיר את עצמכם או יוזם חלופה אחר, בתנאי שלאחר ההסרה יוותר יוזם אחד לפחות לחלופה. כדי להסיר את החלופה כולה, יש לבחור ב"הסרת חלופה".

File locale/help/ member.settings.display.he.txt

+כאן תוכלו לשנות את הגדרות התצוגה שלכם בתוכנה "משוב נוזלי"

File locale/help/ member.settings.email_address.he.txt

+מנהלי המערכת יכולים לעשות שימוש בכתובת דוא"ל זו, להפצה אוטומטית של מסרים וליצירת קשר, והיא לא תהיה גלויה למשתמשים אחרים. אם תרצו לשנות כתובת זו, יישלח אליכם קישור לצורך אישור השינוי. ללא הקלקה על הקישור, לא תוכלו לשנות את הכתובת.

File locale/help/ member.show.he.txt

+דף פרופיל
+כאן תוכלו ללמוד את הנושאים הבאים:
+1. מה אומר/ת חבר/ה זה על עצמו/ה
+2. באילו נושאים הוא/היא חברים
+3. באילו סוגיות וחלופות הוא/היא משתתפים
+4. אילו האצלות הוא/היא קיבלו והעבירו
+5. אילו קשרים הוא/היא פרסמו
+
+
+=הוסף לאנשי הקשר=
+ תוכלו להוסיף או להסיר חבר/ה זה/זו מרשימת אנשי הקשר שלכם.
+שימו לב, שתוכלו להאציל נציגות, רק לחברים שנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלכם.

File locale/help/ timeline.index.he.txt

+לוח זמנים
+כאן תקבלו מידע על אירועים במערכת. תוכלו להשתמש במסנני מידע ולשלוט בסוגי האירועים שיוצגו לכם. תוכלו גם להגדיר תנאים להצגת סוגי אירועים בודדים. לדוגמה, אם תרצו להציג את כל הנושאים שהגיעו לפורום התמיכה והועברו למצב "דיון", תוכלו לבחור בסוג אירוע "אירועים שהתקבלו", וכן לציין בנוסף לגבי אירועים אלה, שיוצגו רק אם אתם חברים באזור הרלוונטי.
+
+
+תוכלו להשתמש בשאילתות ספציפיות לשדה התאריך:
+- 13-08-2012          -> //אירועים ביום מסויים
+- 13-08/2012:16-08-2012    -> //אירועים בטווח תאריכים מסויים
+תקופה:10 ימים         -> //אירועים ב- 10 הימים האחרונים
+מתאריך:13-08-2012       -> //אירועים מהתאריך המצויין
+
+
+=שמור מסנן=
+תוכלו לשמור מסננים תחת שם ולהפעיל אותם בהקלקה אחת. אם לא מציינים תאריך מסויים, ברירת המחדל של השאילתא שלכם היא היום.

File locale/help/area.show.he.txt

+=סוגיה, עניין=
+דף זה מציג את כל החלופות השייכות לסוגיה זו. אם אתם מוסיפים את "העניין שלי בסוגיה", תקבלו יחס שווה לזה של חברי התחום של סוגיה זו, ותגדילו בכך את בסיס ההערכה של קבוצות התמיכה, לתמיכה בחלופה.
+
+
+מרגע שאתם תומכים בחלופה של סוגיה זו, העניין שלכם בה יתווסף באופן אוטומטי. גם אם תסירו את תמיכתם מכל החלופות, העניין שלכם ימשיך להופיע, עד שתתנתקו.
+
+
+=האצלה=
+האצלה בסוגיה גוברת על האצלות גלובליות אפשריות ו/או האצלה לתחום. אם הוספתם את העניין שלכם, האצלת הצבעה תושעה במהלך שלב הדיון, ותהיה פעילה שוב במהלך שלב ההצבעה הסופי.
+
+
+=שלב הדיון=
+במהלך שלב הדיון (במצבים "חדש" ו- "דיון"), עליכם לתמוך בכל החלופות, להן תוכלו להסכים באופן כללי (או בתנאים מסויימים), ולהציע הצעות שיפור. תוכלו למצוא פרטים נוספים בדף החלופה.
+בכך תתנו ליוזמי החלופה הזדמנות לשפר את הצעתם. במהלך שלב זה תוכלו גם להציע הצעה חלופה מתחרה בנושא זה, ולבקש מאחרים תמיכה בה.
+
+
+=הצבעה סופית=
+חלופות אשר יש להן מניין של תומכים עוברות לשלב ההצבעה הסופי. שם תוכלו להציג את כל החלופות בהן אתם תומכים, ע"פ סדר עדיפויות. בנוגע לחלופות אחרות, תוכלו להימנע או לדחות אותן (גם דחיית חלופה יכולה להיעשות ע"פ סדר עדיפויות). רק חלופות שקיבלו יותר תומכים ממתנגדים עולות לשלב הסופי.

File locale/help/contact.list.he.txt

+=רשימת אנשי קשר אישית=
+כדי לאתר חברים אחרים בקלות, תוכלו להוסיף אותם לרשימת אנשי הקשר האישית שלכם. בדף הפרופיל של החבר המבוקש תוכלו למצוא קישור כדי להוסיפו. אם אתם מפרסמים איש קשר, האחרים יוכלו לראות אותו כפי שהוא מופיע ברשימה שלכם.
+
+
+**חשוב**
+רשימת אנשי הקשר שלכם תוצג בכל פעם שתבקשו להאציל את הצבעתכם. כדי להאציל לחבר, עליכם לצרף אותו תחילה לרשימה שלכם. למרות זאת, הסרת חבר מרשימתכם לא מבטלת את ההאצלה שהענקתם לו.

File locale/help/delegation.new.area.he.txt

+=האצלה לתחום זה=
+תוכלו להאציל את הצבעתכם בתחום זה (בלא תלות בחברותכם בה) לאחד מאנשי הקשר שלכם. האצלה זו גוברת על האצלות גלובליות אפשריות, רק אם אינכם משתתפים בעצמכם, ורק אם לא נתתם כבר האצלה בסוגיה הנמצאת בתחום הזה.
+עברו לדף התחום האמור כדי להאציל בסוגיה מסוימת. תוכלו להאציל רק למי שנמצא ברשימת אנשי הקשר שלכם. תוכלו להרחיב את הרשימה בכל עת, בלחיצה על "חברים".

File locale/help/delegation.new.unit.he.txt

+=האצלה ארגונית=
+האצלה ארגונית פעילה תמיד, אם אתם לא משתתפים בעצמכם ואין האצלה אחרת ברמה של התחום או הסוגיה המתאימים. שימו לב, שהאצלה ארגונית של ארגון גבוה יותר בהיררכיה, לא ניתנת בירושה באופן אוטומטי ליחידות המשנה. תוכלו להאציל, רק לחברים הנמצאים ברשימת אנשי הקשר שלכם. תוכלו להרחיב רשימה זו בכל זמן, בלחיצה על "חברים".

File locale/help/index.download.he.txt

+=הורדת בסיס נתונים=
+מסיבות של שקיפות כלכלית, כל חבר יכול להוריד עותק של בסיס הנתונים כולו. חלק מהמידע, למשל סיסמאות וכתובת דוא"ל, לא ניתן להורדה, מסיבות של בטחון המערכת ופרטיות.
+בסיס הנתונים הוא בתצורת SQL, על פלטפורמת PostgreSQL, מכווץ עם gzip

File locale/help/initiative.add_initiator.he.txt

+=הזמנת יוזם חלופה=
+כאן תוכלו להזמין את אחד מאנשי הקשר שלכם לשתף אתכם פעולה בהצעת חלופה, בזכויות שוות לשלכם. המוזמן חייב לאשר את ההזמנה תחילה, כדי להפוך ליוזם חלופה ולהיות מוצג ככזה.
+שימו לב! לכל יוזמי חלופה זכויות שוות והם יכולים להסיר האחד את השני.

File locale/help/initiative.show.he.txt

+=חלופה, תמיכה, הצעה=
+במהלך שלב הדיון, תוכלו לתמוך בחלופה זו, ולתת בכך ליוזמים אותה משוב חשוב על סיכוי האישור של החלופה הנוכחית. נוסף על כך, אתם יכולים ליצור בקשר באמצעות הצעות לשינוי החלופה כשזה מתאפשר, או הצבת תנאים שיסייעו לכם להחליט בעד החלופה, אם יתקבלו.
+תוכלו לעקוב אחר הצעות של חברים אחרים (ובכך להגדיל את משקלן) וכן להציע הצעות משלכם. תוכלו לסמן כ"הכרחי", הצעות שהן הכרחיות לדעתכם, או "כדאי", להצעות מתאימות, שאינן הכרחיות. כמו כן תוכלו לסמן הצעות כ"לא כדאי". הצעות שלדעתכם יגרמו למורת רוח, תוכלו לסמן כ"אסור".
+
+
+=הצעה מתוקנת, הערות מימוש=
+בהתבסס על הצעות ממוינות ומדודות, מציעי החלופה מחליטים מה לשפר, או לשנות לחלופה חדשה. החלופה המתוקנת תוגש לתומכים, כדי לקבל את הסכמתם. תומכים יכולים לסמן הצעת חלופה כישימה, אם לדעתם להצעה סיכויי התכנות גבוהים ליישום. מטבע הדברים, כל תומך יכול לשפוט הצעה זו באופן שונה.
+
+
+
+
+=שיתוף מציעי חלופות נוספים, ביטול חלופה=
+יוזם חלופה יכול להזמין יוזמים אחרים ולתת להם זכויות עריכה שוות לנוסח ההצעה. כל יוזם חלופה יכול לבטל את החלופה, להמליץ על חלופה אחרת ולבקש תמיכה בה.
+
+
+=אם אין לכם תמיכה בהצעה=
+אם יוזמי חלופה, מסיבות שונות, לא תומכים בהצעתכם, תוכלו כמובן, להציעה חלופה משלכם בכל זמן.
+
+
+=אם אתם דוחים חלופה זו=
+אם אתם דוחים מכל וכל חלופה זו, אל תעשו בדף זה דבר, ואתם רק צריכים לתמוך בחלופה או חלופות שאתם בעדן, או ליצור חלופות משלכם, הקשורות לסוגיה זו. אם אתם עדיין לא חברים בתחום[a] הזה, תוכלו להגדיל את מספר התומכים, או ע"י כך שתצטרפו לתחום, או ע"י הוספת העניין שלכם בו.
+תוכלו להשיג את אותה השפעה ע"י האצלת קולכם לחבר בתחום זה או לחבר המתעניין בתחום זה. [b]
+
+
+=מצב "חדש" בלבד=
+אם הסוגיה של חלופה זו נמצאת עדיין במצב "חדש" ואינכם מעוניינים לדון בה כלל, עליכם אתם עדיין יכולים להצטרף לתחום זה או להוסיף את העניין שלכם בו, אבל לא להציע אף הצעה, שכן כך תחשבו לתומכים אפשריים (בסוגיה).
+כמו כן אל תזמו חלופה נגדית, שעלולה להעלות את התחום מעל למינימום האישור הנדרש.
+
+
+
+
+
+**Only for state ,,New'':** If the issue of this initiative is still in the state ,,New'' and, in fact, you do not want to discuss this issue at all, you should first only become a member of the area or add interest to the issue, but not give any suggestions, making you a (potential) supporter. Also, you should not yet start a counter initiative, which might raise the issue above the minimum admission level.
+
+
+
+[b]Udi Shapiro:
+תחום או סוגיה?
+________________
+Ram Ezrach:
+תחום

File locale/help/issue.show.he.txt

+=סוגיה, עניין (אינטרס)=
+דף זה מציג את רשימת כל היוזמות השייכות לנושא זה. אם תוסיפו את "העניין שלכם בנושא", תקבלו יחס שווה לחברי נושאיי העל של נושא זה, ותגדילו בכך את בסיס ההערכה של הקבוצות התומכות, שיוכלו להשפיע על יוזמה זו (או העניין שלכם).
+מרגע שאתם תומכים ביוזמה כלשהי של נושא זה, העניין שלכם בה יתווסף אוטומטית. גם אם תסירו את תמיכתכם מכל היוזמות, העניין שלכם יופיע עד שתסירו אותו.
+
+
+=נציגות, דחיה אוטומטית=
+נציגות של נושא זה מקבלת עדיפות על נציגות כללית אפשרית, ו/או נציגות של נושא העל. הוראת דחיה אוטומטית פוטנציאלית, תקפה רק אם אתם לא משתתפים בעצמכם בהצבעה הסופית, ואף נציגות לא מומשה בפועל.
+אם הוספתם את העניין שלכם, נציגויות שהעברתם יושעו במהלך שלב הדיון, ויחזרו להיות פעילות בשלב ההצבעה הסופי.
+
+
+=שלב הדיון=
+במהלך שלב הדיון (במצבים "חדש" ו"דיון") עליכם לתמוך בכל היוזמות שתוכלו להסכים איתן באופן כללי (או בתנאים מסוימים), ולהגיש הצעות לשיפור (תוכלו לקבל פרטים בדף היוזמה). כך תוכלו לתת ליוזמות הזדמנות לשיפור ההצעה.
+במהלך שלב זה, תוכלו להציע יוזמה מתחרה לנושא זה ולבקש את תמיכתם של אחרים בה.
+
+
+=הצבעה סופית=
+יוזמות המגיעות למינימום תמיכה מסויים, יועברו לשלב ההצבעה הסופית. כאן תוכלו לציין את כל היוזמות שאתם תומכים בהן, לפי סדר העדפות. לגבי יוזמות אחרות, אתם יכולים להימנע או לדחות (גם פעולת הדחיה יכולה להעשות ע"פ סדר עדיפויות). רק יוזמות המקבלות יותר הצבעות תמיכה מאשר דחיה, נידונות.
+
+
+***חשוב***
+אין סיבה להעדיף הצעה שאתם סבורים שהיא עדיפה פחות, רק כי היא זוכה לרוב. שיטת ההצבעה ע"פ סדר עדיפויות מבטיחה שקולכם לא ילך לאיבוד, משום שבשקלול ההצבעות, הקול שלכם ינתן ליוזמה שציינתם כמועדפת עליכם ביותר, לאחר מכן לזו שציינתם במקום השני, וכו'.
+
+
+מידע על תהליך ההצבעה ע"פ שיטת שולץ, נמצא בקישור הבא (אנגלית): [http://en.wikipedia.org/wiki/Schulze_method Schulze-Method]

File locale/help/member.edit.he.txt

+=פרופיל=
+כל המידע בפרופיל נמסר על ידיכם מרצונכם. רק שדות המכילים מידע, יוצגו בפרופיל שלכם.
+בכל עת, תוכלו לשנות את שמכם, שם הכניסה שלכם למערכת וססמתכם, בדף הראשי, תחת "הגדרות".

File locale/help/member.edit_images.he.txt

+=תמונות=
+פורמט: JPG
+גודל: 250X250 פיקסלים. תמונות גדולות יותר יוקטנו. כל התמונות יקודדו ויוסר מהן מידע על פרופיל המשתמש
+
+
+תמונת אוואטר (דמות): 48X48 פיקסלים, עדיפה תמונה ריבועית