Ovládání aplikace jedním tabletem a stejné zobrazení na druhém

Create issue
Issue #151 resolved
drumer1228 created an issue

Dobrý den, neplánujete funkci kdy by se dalo jedním tabletem či telefonem ovládat druhý tablet?Mám na mysli,že třeba v kapele ten co má více času nachystá song a zobrazí se to stejně i na ostatních tabletech-nějaká synchronizace či zrcadlení-ideálně třeba přes bluetooth

Comments (14)

 1. Karel Hovorka repo owner

  Dobrý den, určitě plánuji. Už jsem si jedno řešení asi 2 dny dělal za pomocí google nearby, ale nebylo dostatečně dobré, abych ho vydal (pomalá synchronizace, vyžadovalo vždy internet).

 2. drumer1228 reporter

  Perfektní!!!Jeste kdyby šlo spouštět i scrollovani,vylepsit moznost cislovani a spoustet prilohu v pdf jako to umi app setlist helper a nebude konkurence!!

 3. Karel Hovorka repo owner

  Dobrý den, prosím každou věc do vlastní issue a víc rozepsat, takhle tolik nepoznám co tím myslíte :)

 4. drumer1228 reporter

  No myslim tim ze kdyz na jednom pristroji spustim autoscroll nebo posunu ručně,spusti se či posune se i na ovladanem pristroji.Ohledně číslování songů jsem již psal v jinem issue(69).

 5. Karel Hovorka repo owner

  Jasně, pouštění autoscrollu je dobrý doplněk. S tím synchronizovaným scrollováním je to horší, každé zařízení má jiné rozlišení a může mít úplně jiné nastavení zobrazení (skryté akordy, dvousloupcový režim). Issue se dá odkazovat křížkem (udělám si pro zjednodušení - #69)

 6. drumer1228 reporter

  Dobry den,objevil jsem bug.Nektete songy to jakoby neprepne,nechapu proc.Taky bych uvital kdyby slo na ovladanem pristroji prepnout sipkou vzdy do zakl.menu-momentalne to funguje jako tlacitko "zpet o jeden krok".

 7. Karel Hovorka repo owner

  V ovládaném stroji se songy vrství na sebe. To jsem tak udělal, aby měl uživatel možnost si je i později uložit, kdyby chtěl. V čem to přesně vadí?

  Pokud se to ale stává opakovaně stále u stejného songu, bude to bug. V tom případě prosím poslat export (buď celý nebo jen songů, které nefungují), abych mohl prozkoumat důvod.

  Pokud to není pravidelné, nejspíše se jen někdy nedoručí. Teoreticky se může příkaz nedoručit ze dvou důvodů: - Byla zrovna chyba v síti (příkaz je posílaný způsobem, kde není zařučeno doručení). Na wifi se špatným signálem se to může stávat často. - Song byl příliš velký než aby se vešel. Maximální velikost je kolem 7KB, což je docela hodně (asi tak těch 7 tisíc znaků). Čím je song větší, tím se zvyšuje nebezpečí nedoručení (viz předchozí bod).

 8. drumer1228 reporter

  Jak jsem psal,kdyz se neco neprepne na pozadovany song,musi se prepnout na ovladanem stroji rucne a pak se doklikat k zakladnimu menu pres vsechny ty pisnicky je strašně zdlouhavé

 9. drumer1228 reporter

  Ted jsem to ještě zkousel a dělá to náhodně.Prepnu zpet a pak zase na ten samy song znovu a pak uz to prepne,tak nevim...Dela mi to na vsech wifi,sila signalu plna...

 10. Karel Hovorka repo owner

  Kdyžtak ještě prosím zkuste v tom najít nějakou pravidelnost, něčim to být musí. Takhle se nemám čeho chytit.

 11. Karel Hovorka repo owner

  Od 1.15.x se hodně zvýší spolehlivost posílání, o to víc ještě pokud song bude už uložený i v cílovém zařízení (3x se posílá celý song, pak se ještě 2x pošle jen ID). Navíc už se na sebe nebudou víc vrstvit.

 12. Log in to comment