Pradinis puslapis

Issue #101 resolved
wilderny
created an issue

Dizainas: prisegta.

 • Pridėti „temos“ ir „politikai ir frakcijos“ nuorodas viršutinėje juostoje šalia „testas“ ** „politikai ir frakcijos“ pridėti tik tuo atveju, jei padarysime jų paieškos puslapį.
 • Pataisyti TILS‘o logotipą (on hover kitoje vietoje pasislenka, pilkas variantas turi kažkokį brūkšnelį apačioje)
 • Pakeisti apačioje dešinėje copyright, gal be logotipo, o tiesiog žodžiais t.y. „CC BY-SA 3.0“ ir nuoroda.
 • Footer‘io „padėk mums, jei gali“ atkeisti į „Prisijunk“ ir „Paremk“, antraštėms uždėti semi-bold.
 • Pakeisti test.manoseimas.lt į manoseimas.lt
 • pakeisti paieškos lauko užrašą į "Ieškok politikų, temų, argumentų..."

Comments (15)

 1. sirex

  Mockupe, po „... arba žiūrėk:“ pateiktas kažkoks neaiškus turinys. Siūlau vietoj sudėtingų ir dinamiškai persijungiančių menių, tiesiog įdėti paprastą sprendimų/problemų sąrašą.

 2. wilderny reporter

  Galvojau daryti burbulų diagramą, nes ji vizualiai atrodo ir pradiniam puslapiui kaip tik - kaip teaser'is. Tačiau galbūt šiam etapui per sudėtingas reikalas, ir siūlau vietoj to padaryti tiesiog dvipusę rodyklę, ant kurios išsidėsčiusios visos frakcijos pagal jų atitikimą (atnaujinau Mockup'ą - ten nurodyti frakcijų logotipai). Tą patį galėtume įdėti ir į temų/sprendimų profilius.

  Tiesa, kol kas tai nekritinis reikalas, ir prie "critical" nėra priskiriamas. Svarbu padaryti tą viršutinę dalį :)

 3. sirex

  Kaip suprantu, atnaujinai mockuptą ir pašalinai tuos burbulus?

  Norėjau pasakyti, kad ne burbuluose esmė, o pačiame pateikime. Svetainėje yra dvi esminės dalys - viena politikai, kita jų priimami ar priimti sprendimai. Dabar visas titulinis lapas skirtas tik politikams, nors tai yra net gi menkesnė dalis.

  Esminė vieta yra politikų priimami spendimai. Tačiau, sutinku, kad balsavimų dalis taip pat svarbi, ypač artėjant rinkimams. Todėl gerai, kad balsavimai įdėti viršuje, bet apačioje turėtų būti sąrašas svarbiausių politinių sprendimų.

  Kaip supratau, tas sąrašas, apie kurį kalbu įsijungtų paspaudus „Temos“ žymę. Manau tituliniame lape tokių dinaminių vietų reikėtų vengti, titulinis lapas turėtų lankytojui aiškiai pasakyti, ką veikti ir kur eiti toliau. Kvietimas pradėti testas padarytas gerai, bet apatinė dalis labai paini, neaiški ir perkrauta.

 4. sirex

  Ir dar įdomu, ką reiškia tiek kvadratėliai?

  Beje, būtų gerai, jei prisegtu mockupo paveikslėtį, prieš ką nors keičiant ir pavadintum jį v1, v2 ar panašiai, kad būtų galima palyginti, nes komentuoti ir susekti nuolat besikeičiantį ir neversijuojamą vaizdą yra gan sunku.

 5. wilderny reporter

  aha, gal reikėtų versijuoti, aš irgi galvojau. Nors kol mockup'as, tai net nepakankamai įdomus, kad būtų svarbu kokia versija anksčiau buvo :)

  Kvadratėliai - bus kokios nors ikonos, iliustruojančios veiksmą. Su Roku bandysime sukurti.

  Ne visai visas skirtas politikams. Jie yra, žinoma, centre, nes šiam etapui orientuojamės į rinkimus, o ten dominuoja žmonės. Tačiau "atsakyk į klausimus" bei "žiūrėk daugiau" dalys yra susijusios labiau su sprendimais/temomis, nei politikais - ypač "žiūrėk daugiau", kurio esmė ir bus nagrinėti atskirus klausimus.

  Apačioje irgi dėmesio centre bus temos/klausimai. Tiesa, tik rezultatai. Bet turėtų būti paprasta nueiti į klausimo profilį. Galbūt apačioje, jei manai kad perkrauta, galima būtų išimti "Frakcijos/politikai" tab'ą ir palikti viską vien temoms. Dar bandysim su Roku suderinti, kad apatinė dalis nekontrastuotų savo kompleksiškumu su viršutine.

 6. Log in to comment