Bugy a nápady

Create issue
Issue #34 new
Dominik Neznámy created an issue

Zdravím, to som zase ja. Prinášam ďalšie nápady a nahlasujem ďalšie bugy.. Bugy:

 • Občas sa stáva, že napríklad vystúpim za auta (chcem sa s hráčom vymeniť), no hráčovi nejde nastúpiť. Alebo keď vystúpim tak nejde ani mne znova nastúpiť.
 • EXTREME RIDE: Neustále ukladanie. Potreboval by som to vyriešiť, pretože je to super mapa (áno sú tak skokanské mostíky). Keď zomriem tak sa spawnem na tom istom mieste kde som zomrel avšak s 0 hp.. Stačilo by to nejako zablokovať..

Nápady:

 • Určite by ste ma veľmi potešili, keby sa dá na jednom serveri prechádzať z jednej mapy do druhej. Máme "Voľnú jazdu" a chceme ísť do "krajinky" no miesto loadingu sa tak prepadneme pod zem. Avsak lepsie by bolo to upravit tak ze by sa to postupne vsetko nacitavalo aby sme sa vyhli zdĺhavým loading screenom..
 • Všimol som si, že nie sú zosynchronizované dvere. Hodilo by sa to spraviť.
 • Úpravy v mape (brány, dvere, ploty, úprava ground) Na mapách sú určité miesta ktoré by sa hodilo sprístupniť avšak nieje tam "zem" a hráč sa tak prepadne pod svet. Konrétnejšie Salieriho skladisko by som potreboval otvoriť brány ;)
 • Wanted levels: Ak si dobre pamätám tak hráčovi sa ukazoval buď bloček, putá alebo pištoľ. Bolo by pop*či to urobiť do nejakej funkcie, využitie to bude mať na 100%.
 • Takisto by som veľmi uvítal keby sa urobí aj časovač hráčom do HUD (hodinky ako sú v singleplayeri). Určíme si nejaké čas (v sekundách) a hodinky nám začnú odpočítavať. K tomu pridať nejaký event že 'playerClockEnd', alebo niečo podobné, že mu skončil čas aby sme si to vedeli odchytiť a nemuseli mať 291323 timerov..

To by malo byť zatiaľ všetko. :D Áno, možno som náročný, ale je to perfektná hra a myslím si, že multiplayer mu dodá druhý dych :) Držím vám palce, dúfam že to nedopadne ako u Mafie II.

Comments (11)

 1. David Svitana

  Väčšina bugou je na našom todo liste, ale momentálne nemáme veľa času na dev takže neočakávaj v blízkej dobe updaty. Ten timer bude implementovaný určite ako client side funkcie. Dvere sú synchronizované ale robia problémi nato sa ešte musíme pozrieť tak isto aj na dvere u áut. A prechádzanie z mapy na mapu nieje momentálne možné kedže by sa mapa musela zmeniť všetkým a neviem si predstaviť ako by fungovala synchronizácia. Každopádne na lhmp budem pokračovať ak budem mať čas a chuť, neviem ako je to u romopa pretože ma VS takže ako som povedal neočakavajte zázraky. Daľšie novinky plánujem unlimited Draw distance, GUI takže tam bude konečne implementovaná myš a budu tam aj buttony, neviem či nativne alebo cez sq ale to sa uvidí, a ak všetko vinde a budem sa nudiť tak bude tam aj respawn bez reloadu ako v samp

 2. Dominik Neznámy reporter

  V poriadku, ja si počkám. Ja mám času dosť. Ale dúfam, že takisto sa urobí poriadne logovanie, pretože tie prázdne 0 bajtové súbory ma už začínajú štvať. Akákoľvek chyba, pád hry, výpadok servera. To všetko chcem mať v logoch. Pretože takto je to ako hľadať špendlíky v kope sena.

 3. Dominik Neznámy reporter

  Znova sem píšem :D Našiel som ďalší menší bug:

  -Pri použití príkazu reload hráčom, ktorí sedia v autách spadne hra. Návrh by bol taký, že by server pred reloadom vykopol hráčov z áut, všetky autá by sa odstránili a až potom by sa vykonal reconnect klienta.

 4. Dominik Neznámy reporter

  Ak by sa dalo, zišli by sa aj takéto príkazy: (To isté ako bolo v SAMP)

  • playerPlayAudioStream( playerid, "http://www.url.com/audio.mp3" );
  • Spustiť prehrávanie audio streamu z externého URL odkazu.
  • playerStopAudioStream( playerid );
  • Zastavenie prehrávania audio steamu.
 5. Dominik Neznámy reporter

  Ako vidím tak vám padá celý web aj s masterom. Keby sa dalo, mohli by ste to dať na viacero IP aby sme sa vyhli tomu, že vám niekto zhodí web a nefunguje potom celý LHMP..

 6. Dominik Neznámy reporter

  A bude niekedy obnovená, alebo tak?

  Keďže bez mastera to asi nepojde ďalej no

 7. Log in to comment