כמה נקודות לשיפור

Issue #7 new
Anonymous created an issue

כל הכבוד על היוזמה והביצוע. מספר נקודות: 1. בתיבת הטיוטא רצוי להוסיף לחצן שמעביר לאות הבאה 2. כשמנקדים ידנית בתיבת הטיוטא רצוי שאחרי ניקוד כל אות הסמן יעבור אוטומטית לאות הבאה 3. בתיבת הטיוטא רצוי לאפשר שימוש במקלדת (למשל בשורת המספרים כשכל מספר מייצג לחצן ניקוד) ולחסוך שימוש בעכבר. 4. כשמנקדים פסקה ארוכה רצוי שתיבת הטיוטא תזוז עם המסך כשגוללים את העמוד למטה. 5. כדאי לאפשר כתיבה ושינוי של הטקסט ישירות בחלון התוצאה. 6. ההעתקה של הטקסט המנוקד מסורבלת כי כשבוחרים אותו זה בוחר גם את הלוגו שברקע. בהקשר זה רצוי לאפשר לבחור את הטקסט המנוקד על ידי ctrl+A 7. כשמנקדים ידנית בתיבת הטיוטא המילה בטקסט מודגשת. כשמעתיקים את הפסקא רצוי שהמילה לא תועתק בהדגשה. 8. כשכבר מנקדים מילה מהטקסט ידנית בתיבת הטיוטא כדאי שאפשרות ניקוד זו תישמר להפעלה זו כך שלא נצטרך לנקד אותה שוב בהופעה הבאה שלה בטקסט.

למרות כל זה האתר מעולה ומועיל מאוד, תודה רבה רבה, ניר

Comments (4)

 1. Mark Veltzer repo owner

  תודה רבה לך גם על המחמאות וגם על ההצעות לשיפור. אנחנו נכניס אותן לקובץ השיפורים שלנו ובתקווה אולי אפילו נכניס כמה מההצעות בסבב הבא של השינויים.

  המתחזקים, דורון ומרק

 2. Mark Veltzer repo owner

  ok, we are going through the issues.

  1,2, This is an ok suggestion but how do you know that the letter is finished? (some diachritics such as Dagesh are optional)

  1. this is already implemented, will add some explanation in the help screen
  2. Will do but just out of curiosity exactly how long is the text you are using Nikuda for?
  3. I'm not sure I understand this, you mean changing the text while punctuating it?
  4. fixed.
  5. check, will do
  6. This is problematic and will have to wait for a much later update, we have no local punctuation data, this is all a remote DB based solution, our initial thought was to allow expert user to upload their remarks to the DB, but as I said, this won't be implemented for awhile.
 3. Doron Veltzer

  1.2 we can do this for letters that have received their maximal possible punctuation, unless you return to punctuate them again the rest of the numbering should have been 3..8

 4. Doron Veltzer

  I see what Anonymous meant wıth 7. Its not the HTML tags that are copied but if you paste the copied text into a rich text element it will copy the word decorations (Bold, Italic, etc...)

 5. Log in to comment