Opakující se dialog

Create issue
Issue #11 new
Radim Pelíšek created an issue

Dobrý den. Nejsem si jistý jestli je problém u vás nebo u mně ale u postavy jménem Caius Cosades se mi opakuje pořád jeden a ten samý dialog, což znamená že mně to nenechá postoupit v hlavní questové linii. Nevím co mám dělat. Jediný co mně napadá je reinstalace hry a zálohování všech uložených pozic. Taky si nejsem vlastně jistý jakou verzi češtiny používám. Zní to hloupě ale nevím jestli verze 17.01.05.1 je vlastně plná verze češtiny. Děkuji za jakoukoli odpověď. UPDATE: Reinstalaci jsem zkusil a stále to nejde.

Comments (11)

 1. Michal ZOBEC

  Dobrý den,

  děkuji za feedback, mám několik otázek: 1. v jaké verzi hry hrajete? je to steam nebo non-steam? pokud non-steam, o jakou verzi hry se jedná? 2. jaká rozšíření ve hře používáte? 3. začal jste hrát hru od začátku v nové čisté instalaci, nebo jste pokračoval v rozehrané hře v anglické nebo české verzi se starší verzí češtiny? pokud pokračujete ze hry se starší verzí češtiny, o jakou verzi se jedná (v jaké verzi češtiny jste začal)? 4. nechápu vaši poznámku k plné verzi češtiny, proč si myslíte, že by neměla být plná? něco v ní chybí, nebo jak jste k tomuto názoru došel?

 2. Radim Pelíšek reporter

  Vím že je to takové trošku zmatené. No tak abych začal. 1. 1.6.1820 steam verze 2. Bloodmoon a Tribunal 3. v nové čisté instalaci 4. ani sám nevím co mně to napadlo, nespíš jsem se bouchl do hlavy když jsem tohle psal. Ještě bych rád doplnil že v průběhu hry jsem musel češtinu reinstalovat protože mi to neukazovalo diakritiku v Bloodmoon DLC. A možná při té reinstalaci se něco pokazilo.

 3. Michal ZOBEC

  jinak co se týče problémů s postavou Caius Cosades, nějak si nejsem jist jak mám chápat váš problém, Caius vám dal peníze, máte si odpočinout a stát se členem nových guild, to jste udělal? ze screenshotu to není patrné ...

 4. Radim Pelíšek reporter

  No, ale já jsem už postoupil od první doby setkání s ním a první 3 questy od něho fungovaly ale pak až tenhle nefungoval(Jo jsem lvl4). Ale už na to kašli protože si myslím že se stal nějaký problém od začátku když jsem spustil morrowind a savy nijak opravit nemůžeš. A nebo jak říkáš je to teda probémm s tíkm že jsem lvl4 což teda nechápu.

 5. Jan Strnad

  Ahoj

  Mám stejný problém. Mám verzi hry k 25. výročí TES. Podařilo se ti to nějak vyřešit?

 6. Franta Mejta

  V BloodmoonCZ.esp je dialog pro rozkazy. Jeho odstraněním quest pokračuje. (Nijak blíže jsem to nezkoumal.)

 7. Log in to comment